Mozaika dobrého života: Ako si získať ľudí

10.02.2016 | Júlia Mekyňová

Kurz spoločenského styku podľa FBI

Zdroj: Shutterstock.com

Z amerického FBI „unikol“ súbor overených rád, vďaka ktorým sa budú neznámi ľudia cítiť vo vašej spoločnosti príjemne. Spísal ich bývalý šéf Programu behaviorálnych analýz FBI Robin Dreeke, ktorý zasvätil dvadsaťsedem rokov štúdiu medziľudských vzťahov. Keď to zaberá u agentov v prestrojení‚ prečo nie v biznise?

  • Menej rozprávajte o sebe, viac sa pýtajte. Ľudia v podstate veľmi radi rozprávajú sami o sebe. Dokonca radšej ako o jedle alebo peniazoch. Jednoduchá výzva „Povedzte mi o tom viac“ vzbudzuje v ľuďoch sympatie a následne aj ochotu pomôcť vám.

  • Nechvastajte sa svojimi „správnejšími“ názormi. Keď druhý človek počuje niečo, čo protirečí jeho vlastnému presvedčeniu, prirodzenou reakciou je ústup a príprava na boj.

  • Na minútku. Chcete sa s niekým zoznámiť? Hneď na úvod mu oznámte, že máte len chvíľku času. Ľudia sa cítia pokojnejšie, ak im neznámy človek naznačí, že sa ponáhľa a nezdrží ich nadlho.

Ďalej sa dočítate‚ ako sa dá úsmevom oklamať depka a poriadkom zahnať únava‚ o superpotravine menom Quinoa a pri akých skladbách ľudia najviac behajú.

Pokračovanie článku - stránka 1 z 5
Pokračovanie článku na ďalšej stránke
  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • Diskusia (0)

Rubrika: Dobrý život

Každodenná dávka inšpirácií. Pridajte sa k nám!

Diskusia (0 reakcií)

Nájdi vydanie

Ako používať pdf vydanie v mobilnom zariadení

Pdf je univerzálny formát použiteľný prakticky v akomkoľvek zariadení. No každý mobil alebo tablet s ním narábajú inak, rôzne sa tiež môžu správať dva prehliadače v tom istom zariadení. Ak po tapnutí na odkaz na stiahnutie dostanete ponuku na uloženie súboru, všetko je vyriešené. Ak sa pdf otvorí v internetovom priehliadači, na neskoršie použitie v offline móde ho musíte odoslať do vhodnej aplikácie (Acrobat, Kindle, iBooks...), ktorá súbor uloží do pamäte zariadenia.

Jedno vydanie môže mať aj viac ako 20 MB, odporúčame sťahovať pri wifi pripojení a mať pár minút trpezlivosti. V pdf na stiahnutie sú dostupné vydania PROFITU od čísla 20/2014, staršie vydania sa dajú čítať v textovej verzii na webe alebo prezerať online vo flash čítačke.

Výhody pre predplatiteľov

1. Zľavy

Úspora od 25 % oproti cene v stánku

2. Pohodlie

Magazín Vám príde domov alebo do firmy

3. Na webe a na stiahnutie (len pri platbe online)

Články z PROFITU môžete neobmedzene čítať na webe a celé vydania si sťahovať vo formáte pdf použiteľnom aj v mobilných zariadeniach

4. PROFIT vo Floowie (len pri platbe online)

Ak používate agregátor Floowie a jeho mobilné aplikácie, aktivujte si predplatiteľskú registráciu a PROFIT si do Floowie budete môcť sťahovať bezplatne

5. Web takmer bez reklamy (len pri platbe online)

Iba jeden štandardný banner na ePROFIT.sk