Na čo je nám PR?

23.02.2016

Pýtate sa na čo je nám vôbec "píár"? Nuž‚ keď sme úprimní‚ tak vysvitne‚ že každý by ho chcel. Mnohí sa oň aj pokúšajú ale len málokto ho naozaj vie robiť. Nehovoriac o tých‚ čo vlastne nevedia‚ čo sa pod skratkou PR skrýva (aj keď si to myslia). Ak vás zaujíma‚ ako na to‚ máte jedinečnú možnosť opýtať sa expertov.

Bez PR sa dnes nezaobíde medzinárodná korporácia ani malá firma‚ neziskovka či štátna organizácia alebo škola. A neohŕňajú nad ním nos ani jednotlivci. Či ste podnikateľ‚ politik‚ spisovateľ‚ herec alebo expert v nejakej oblasti‚ potrebujete si aspoň z času na čas (ale radšej stále) robiť dobré meno. Dá sa to rôznymi spôsobmi‚ ktoré nie sú ani manipulatívne ani nátlakové.

Laik si často myslí‚ že PR je neustále masírovanie verejnej mienky a spája ho najmä s politikmi a veľkými korporáciami‚ ktorým sa nedá veriť. Aj preto má táto v podstate nevinná skratka (z anglického Public Relations - styk s verejnosťou v tom najširšom slova zmysle) takú zlú povesť. Zrejme dobré PR potrebuje dnes aj samotné PR. :)

Pokúsime sa o to na najbližšom diskusnom večeri PROFIT klub‚ kde budeme hovoriť nielen o tom‚ čo to naozaj "píár" je a na čo má slúžiť‚ ale aj o tom:

  • ako si urobiť reklamu a pritom neunudiť ľudí na smrť
  • čo sa v PR už nenosí a čo je v móde
  • ako sa nestratiť vo virtuálnom svete
  • ako efektívne prepájať jednoduché veci
  • a keď treba‚ tak aj uhasiť oheň

Na otázky inšpiratívneho magazínu PROFIT a zvedavého publika v bratislavskej kaviarni Martinus budú v prestupný pondelok 29. februára od 18-tej hodiny odpovedať naši hostia:

Na PROFIT klub pozývame všetkých‚ ktorých zaujíma problematika komunikácie a médií. Náš večer je určený nielen pre firmy‚ organizácie‚ špecialistov na komunikáciu a médiá‚ ale aj pre všetkých‚ ktorí chcú komunikovať so svetom. Teda aj pre podnikateľov‚ expertov‚ umelcov‚ športovcov‚ akademikov či blogérov a každého‚ kto chce mať výhodu na trhu práce. Ak ste este na PROFIT klube nikdy neboli‚ pozrite sa‚ ako to tam vyzerá: záznam z januárového PROFIT klubu.

Vidíme sa v pondelok 26. januára o 18.00 hod. v bratislavskom Martinuse na Obchodnej ulici.

Vstup na akciu je zdarma. Počet miest je však obmedzený‚ preto si to svoje rezervujte včas e-mailom na klub (zavináč) eprofit.sk. Do predmetu správy napíšte "PROFIT klub".

 

PROFIT klub 29. februara 2016 - Na čo nám je PR?Zdroj: Profit

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • Diskusia (0)

Každodenná dávka inšpirácií. Pridajte sa k nám!

Diskusia (0 reakcií)