Už zajtra: PROFIT klub s témou Kreatívna podpora online predaja

25.10.2015

Pre všetkých‚ čo majú alebo chcú úspešný e-shop‚ zaujíma ich online marketing aj rôzne zákutia podnikania. Alebo aj pre tých‚ čo si len chcú podebatiť so šikovnými podnikateľmi‚ spoznať nových ľudí‚ stretnúť tvorcov magazínu Profit či vyhrať pekné ceny.

Pozývame vás na ďalší PROFIT klub 26. októbra 2015Zdroj: PROFIT klub 26. októbra 2015 / Inšpiratívny magazín Profit

Pozývame vás na uvoľnený diskusný večer s inšpiratívnym magazínom Profit a jeho hosťami na témy‚ ktoré zaujímajú nielen podnikateľov. Najbližšie budeme debatovať na tému Kreatívne nápady na podporu online predaja (v preklade‚ rôzne nápadité a interaktívne aktivity a vytváranie komunity).

Máte alebo chcete e-shop? Viete‚ ako z neho vyťažiť čo najviac? Malým i veľkým‚ začínajúcim i zabehnutým spolu s našimi hosťami poradíme‚ ako kreatívne a účelne budovať silnú klientelu a lojálnu komunitu okolo svojho internetového obchodu.

Alebo‚ ak chcete‚ tak si len tak podebatíme o marketingu na internete a podnikaní so šikovnými ľuďmi‚ ktorí si svoje nápady odskúšali v praxi a vedia‚ o čom hovoria.

Kto:
Michal Meško‚ spolumajiteľ siete kníhkupectiev Martinus.sk‚ kaviarní Foxford a pár ďalších projektov;
Matej Toman‚ spoluzakladateľ a cesto miesič vo firme Sušienkovo‚ ktorá vyrába zdravé maškrty pre psy;
a Vladimíra Bukerová
‚ šéfredaktorka inšpiratívneho dvojtýždnenníka Profit

Kedy:
V pondelok 26. októbra 2015 od 18.00 hod.

Kde:
Kaviareň Foxford (hore) v predajni Martinus.sk na Obchodnej ul. v Bratislave

Vstup je zdarma‚ ale keďže počet miest je obmedzený‚ odporúčame vám‚ aby ste sa vopred registrovali emailom na adrese: klub@eprofit.sk.

Ako vždy‚ budete mať možnosť stretnúť aj tvorcov magazínu Profit‚ získať nových známych a vyhrať nejakú peknú cenu. Tešíme sa na vás!

Neprehliadnite

  • Tlačiť
  • Poslať e-mailom
  • Oznámiť chybu
  • Diskusia (0)

Tagy: Profit Klub

Každodenná dávka inšpirácií. Pridajte sa k nám!

Diskusia (0 reakcií)